Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.dspu.edu.ua/jspui/handle/123456789/2813
Назва: Освітня політика Польщі: діти здорові та з особливими потребами
Автори: Вихрущ, Анатолій
Ключові слова: успіх
діти з особливими потребами
освіта
педагогіка
діти
батьки
психологічна культура
Дата публікації: 2020
Бібліографічний опис: Вихрущ, Анатолій. Освітня політика Польщі: діти здорові та з особливими потребами / А. Вихрущ // Молодь і ринок. - 2020. - №2. - С. 18-23. - Бібліогр. в кінці ст.
Короткий огляд (реферат): Стаття присвячена актуальним питанням освітньої політики Польщі. Акцентовано увагу на значимості для України аналітичних документів рівня рапорту про інтелектуальний капітал. Підкреслена важливість наукового обґрунтування закономірностей розвитку освітніх систем, удосконалення законодавства,фінансування з розрахунку на одного учня. У статті зауважено, що як головний пріоритет виокремлено якість польської освіти. Як своєрідний епіграф використано два слова: “Добра школа”. Це своєрідна філософія сучасної польської освіти. Доведено важливість інформаційної освіти, упровадження інновацій.Спеціальний конкурс передбачає вивчення учителями початкових шкіл основ програмування. Програма“Цифрова Польща” є прикладом для нашої країни. Заслуговує на увагу постійний моніторинг важливих для суспільства проблем і ефективна реакція на виклики. Повчальний досвід створення при Міністерстві освіти ради дітей і молоді, яка функціонує від 2016 р. Актуальною є практика дистанційного навчання, рекомендації для директорів шкіл, учителів, учнів, батьків, електронні підручники (е-підручники), лекції для кожного класу. Узагальнено досвід польських колег щодо роботи з дітьми з особливими потребами, особливості розвитку психологічної культури батьків.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.dspu.edu.ua/jspui/handle/123456789/2813
Розташовується у зібраннях:Журнал “Молодь і ринок”

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
211795-Текст статті-477216-1-10-20200912.pdf555,34 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.